Włosy u mężczyzn były od zawsze symbolem meskości. Każdy dorastający chłopiec niecierpilwie czekał na pierwsze włosy na klatce piersiowej. Żaden mężczyzna nawet nie myślał o ich usuwaniu, gdyż to należało do świata kobiet i mogłoby wzbudzaa zapytania co do jego preferencji seksualnych. Nie było też jednak rozwiązania na problem zbyt mocno owłosionych mężczyzn.

Później, pojawił się nowy kanon meżczyzny, pewnego siebie i swojej seksualności, łamiacego granice miedzy płciami i zuchwale wkraczającego w świat kobiet, kosmetyków, akcesoriów i piekna. 

Nowy, Metro-seksualny meżczyzna jest świadomy siebie, starannie dobiera swoje perfumy i ubrania, pielegnuje swoją skórę i stara sie osiągnąć wyrafinowany wygląd.

Kwestia owłosienia ciała jest dziś kwestią gustu. Niektóre kobiety lubił swoich mężczyzn owłosionych, a inne jak ich ciało jest gładkie. 

Depilacja laserowa jest metodą preferowaną wśród wielu osób i choć nadaje sie do wszystkich części ciała ma swoje ograniczenia. Jednym z nich jest absolutne unikanie ekspozycji na światło słoneczne (czyli laserowe usuwanie włosów jest zalecane w zimie). 

Mężczyżni o jasnej skórze, blond, rudych lub siwych włosach nie mogą korzystać z laserowego usuwania owłosienia, które opiera sie na dużym kontraście między ciemnymi włosami i jasnej cerze. 

System EpilFree jest nową metodą usuwania włosów niepożądanych i redukcji owłosienia z upływem czasu. System ten, dostepny w naszej hurtowni pozwala nowoczesnemu mężczyźnie pozbyć się do 80% niechcianych włosów. EpilFree podnosi jakość  życia i zostawia problemy niechcianego owłosienia za Tobą!