Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery.

- MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU – BLOMDAHL MEDICAL EAR PIERCING - zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne.

- MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE NOSA – BLOMDAHL MEDICAL NOSE PIERCING - Przekłuwanie nosa, jak każdy inny zabieg przekłuwania ciała, jest zabiegiem medycznym. Dlatego też firma Blomdahl opracowała metodę Medycznego Przekłuwania Nosa, opartą na regułach stosowanych w medycynie i wykorzystującą bezpieczne materiały oraz nowoczesną technologię.

- MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE PĘPKA - BLOMDAHL MEDICAL NAVEL PIERCING – metoda przekłuwania z uwzględnieniem procedur medycznych, oraz z wykorzystaniem opatentowanego, sterylnego zestawu, który sprawia, że zabieg jest łatwy do wykonania, higieniczny i bezpieczny. Praktycznie nie odczuwa się żadnego bólu. Podczas zabiegu nie widać igły, która zamknięta jest w kasecie. Widoczny jest dopiero efekt finalny - kolczyk w pępku!

KOSZT SZKOLENIA 200zł w tym certyfikat Blomdahl