DO SZKOLEŃ PODCHODZIMY Z PASJĄ...

 

VITA Centrum Szkoleniowe otwiera drogę do świata nowoczesności i profesjonalizmu dzięki bogatej ofercie szkoleń i kursów kosmetycznych cieszących się zainteresowaniem osób zawodowo zajmujących się kosmetyką, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają karierę w tej branży.

Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wiedzę i doświadczenie naszych instruktorów, udokumentowane certyfikatami i dyplomami zaświadczającymi o umiejętnościach i uprawnieniach do wykonywania zawodu.

Zaletą prowadzonych przez nas szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności pozwalających na wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny, zawodowo odpowiedni i odpowiedzialny.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości produkty, akcesoria i narzędzia, stanowiska szkoleniowe, gdzie pod okiem wykwalifikowanego szkoleniowca poznają i zgłębią Państwo tajniki zagadnień kosmetycznych.

Po zakończeniu każdego ze szkoleń uczestnik otrzymuje certyfikat, który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzeń kosmetycznych.
Nasza współpraca nie kończy się w momencie ukończenia kursu - każdego uczestnika zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad naszych ekspertów, w tym również telefonicznych, jak również do udziłu w licznych pokazach i warsztatach. Dla naszych absolwentów oferujemy produkty, urządzenia i artykuły jednorazowe w cenach hurtowych.


Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach. Terminy ustalamy indywidualnie.

W trakcie szkolenia zapewniamy:

- materiały szkoleniowe
- zajęcia teoretyczne
- zajęcia praktyczne na modelkach
- certyfikaty w języku polskim (na życzenie Klienta również w języku angielskim)
- indywidualne dobrane terminy szkoleń


Posiadamy w ofercie następujące szkolenia:

- Kosmetyka twarzy i ciała

- Kosmetologia Estetyczna

- Makijaż permanentny / Mikropigmentacja

- Masaż

- Pedicure kosmetyczny

- Pedicure specjalistyczny - Podologia

- Stylizacja paznokci

- Wizaż / Makijaż profesjonalny

- Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs dwiema metodami 1:1 i Blink Express