Wiosna 2015 - pokazy, szkolenia, warsztaty - HARMONOGRAM OLSZTYN  / HARMONOGRAM BIAŁYSTOK kliknij odpowiedni plik by otwarzyć :)

 

Profesjonalne kursy i szkolenia w Centrum Szkoleniowym VITA Olsztyn i Białystok prowadzone są według autorskiego programu i są przeznaczone zarówno dla osób, które ukończyły szkołę kosmetyczną i chciałyby uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności praktyczne jak i dla osób, które nie miały styczności z kosmetyką profesjonalną. W trakcie trwania szkoleń uczestnicy nabywają umiejętności podnoszące kwalifikacje zawodowe pozwalające na wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Proponujemy Państwu naukę w nowoczesnym, spełniającym najwyższe standardy kształcenia Centrum, gdyż ideą naszej firmy jest profesjonalizm, kreatywność i efektywność. Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejsze technologię i doświadczenie naszych Instruktorów udokumentowane licznymi certyfikatami i dyplomami zaświadczającymi o ich umiejętnościach i kwalifikacjach do wykonywania zawodu.

Zapraszamy na podstrony WARSZTATY BIAŁYSTOK i WARSZTATY OLSZTYN...