VITA Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej oraz VITA Centrum Szkoleniowe istnieje od sierpnia 2007 roku w Olsztynie. We wrześniu 2008 roku otworzyliśmy nasze przedstawicielstwo w Białymstoku.
 
WEJDZ Z NAMI W ŚWIAT KOSMETYKI PROFESJONALNEJ,
ŚWIAT NOWOCZESNOŚCI I PIĘKNA...
 

To nasze motto, ktore realizujemy przez współpracę z gabinetami kosmetycznymi, medycyny estetycznej, SPA, manicure i pedicure oraz szkolami kosmetycznymi. Naszym Klientem jest każda osoba z branży kosmetyki profesjonalnej.

VITA Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej zaopatrzy każdy gabinet kosmetyczny, SPA, gabinet manicure, pedicure, szkoły kosmetyczne  we wszytko co jest potrzebne do pracy:
- kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała
- kosmetyki kolorowe
- akcesoria do stylizaji paznokci
- akcesoria do stylizacji rzęs
- urządzenia kosmetyczne

- artykuły jednorazowe
- artykuły do depilacji i henny
- akcesoria kosmetyczne
- preparaty do dezynfekcji
- meble

Teren naszego działania to województwo warmińsko-mazurskie oraz podlaskie. Co dwa tygodnie odwiedzamy każdą Kosmetyczkę, która jest naszą Klientką i bezpłatnie dowozimy towar.

Prowadzimy również działalność szkoleniową m.in. pokazy, seminaria, warsztaty z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, szkolenia w obsłudze urządzeń kosmetycznych, profesjonalne kursy modelowania paznoci, przedłużania rzęs, body piercingu i inne. Wszystkie szkolenia kończą się uzuskaniem certyfikatu potwierdzającym zdobytą wiedzę.

DO SZKOLEŃ PODCHODZIMY Z PASJĄ...

Obsługa Klienta, od początku istnienia firmy była traktowana priorytetowo. Fachowy personel, dbający o zadowolenie Klientów, zawsze służy miłą i profesjonalną obsługą.

Rozwój to ciągłe poszerzanie grona zadowolonych Klientów, często wspaniałych przyjaciół oraz  wdrażanie profesjonalnego know-how.

Monika Kubit


mgr Monika Kubit
Kosmetolog / Spec. ds Podologii / Szkoleniowiec Kosmetyki Profesjonalnej
Właściciel Hurtowni


Kosmetyka Profesjonalna - to moja pasja, którą uwielbiam się dzielić z moimi Klientami

Od roku 2007 roku prowadzę Hurtownię Kosmetyki Profescjonalnej, a od 2004 roku Gabinet Kosmetyczny. Ostatnie dziesięciolecie w Kosmetyce Profesjonalnej to czas bardzo intensywnego rozwoju tej branży, a co za tym idzie mój również. Przygodę z Kosmetyką Profesjonalną rozpoczęłam od ukończenia  w wynikiem bardzo dobrym Szkoły Wyższej o kierunku Odnowa Biologiczna z Kosmetologią, następnie szkolenie po szkoleniu zdobywałam wiedzę z zakresu: podologii, medycyny estetycznej, mikropigmentacji, wizażu. Jestem dyplomowanym szkoleniowcem renomowanych Firm Kosmetycznych polskich i zagranicznych.